Öğrenci Portföyü

Geniş Öğrenci Potföyümüz

İş Adamları

Uluslararası fuarlara, uluslararası anlaşmalara, yabancı müşterilerinize daha hakim olacaksınız çünkü akıcı-efektif şekilde İngilizce konuşabileceksiniz. Şirketinizi yurtdışında daha etkili ve aktif tanıtabileceksiniz. Çünkü İngilizce konuşmanız ve İngilizce aksanınızı usboston_logo_content.png BOSTON Aksan programı ile ilerleteceksiniz.

Akedemisyenler

Yurtdışı çalışmaları, uluslararası kongreler-seminerler, yabancı yayınlarda çalışmalar, yabancı üniversitelerle akademik işbirlikleri sizi bekliyor. Uluslararası akademik organizasyonlarda artık sadece dinleyici olarak değil, aynı zamanda KONUŞMACI olarak da aktif roller alma zamanı sizce de gelmedi mi?

Reklamcılar

Reklamcılık ve tanıtımcılık sektörü hangi ülkelerde geliştiriliyor ve dünyaya pazarlanıyor dersiniz? Biz söyleyelim: Amerika’da. Peki Türk Reklam-Tanıtım çalışanları uluslar arası sektörde ne kadar rol alıyor? Biz cevap verelim: Artık daha fazla rol alacaklar, daha uluslar arası işlere imza atacaklar. Amerika’daki sektörel seminerlere, kongrelere, projelere siz de katılın. Hemen Konuşma-Dinleme odaklı Amerikan İngilizcesi Programımıza katılın.

Bürokratlar

Memurlardan farklı olarak, üst düzey bürokratlar sık sık yurtdışında özel mesleki eğitimler ve projelere katılırlar. Daha iyi hizmet sunmak ve terfi etmek için bürokratların kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri gerekir. usboston_logo_content.png BOSTON’da İngilizcenizi ve İngilizce Aksanınızı geliştirerek yurtdışı etkinlik ve programlara daha etkin katılabileceksiniz.

Politikacılar

İster Avrupa Birliği Süreci diyelim, ister daha aktif ve öncü Türkiye politikaları diyelim, Türk siyasetçileri, iktidarı ile muhalefeti ile dünya ölçeğinde ülkemizi, değerlerimizi, dış politikalarımızı daha etkin, daha anlaşılır ve daha doğru bir şekilde uluslar arası ortak dil olan İngilizce ile aracı tercümanlar olmaksızın, direk konuşarak, iletişim kurarak anlatabilmelidirler. Konuşma-Dinleme odaklı modern İngilizce eğitimi ile usboston_logo_content.png BOSTON’da anadiliniz gibi akıcı ve doğru bir aksan ile İngilizce konuşacaksınız. Hem de %100 İngilizce Konuşma Garantisi ile!

Beyaz Yakalılar

Şirket müdürleri, şirket CEO’ları, mühendisler, ve şirket danışmanları! Çalıştığınız şirketin yönetim, satış, pazarlama, üretim, denetim performansları kaderi size teslim edilmiş durumda. Dünyaya açılıp modern dünya trendlerini, başarılı ekolleri, disiplinleri ve uygulamaları takip etmelisiniz. Uluslararası yönetici eğitimlere katılıp modern donanımları edinmeli şirketinizi uluslararası ölçeğe ve standartlara yükseltebilmelisiniz. usboston_logo_content.png BOSTON bu anlamda size ilgili profesyonel desteği sunmaya hazır durumdadır.

Mavi Yakalılar


Hedefini sürekli olarak büyüten ülke konjonktüründe ve gitgide daralan ve küçülen ulusal pazarda şirketiniz uluslararası dış pazarlara açılmayı hedeflerken, buna yönelik yatırımlar ve istihdamlar planlarken, siz de bunlar doğrultusunda dış açılımlara hazırlıklı olun ve dünya ticaret dili olan İngilizce’yi akıcı ve etkili bir şekilde konuşmanızı hedefleyen usboston_logo_content.png BOSTON İngilizce programına başlayın.

Bankacılar

TOEFL / IELTS gibi uluslararası test skoru aldığınızda kayda değer bir dil tazminatı alacaksınız. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda Genel İngilizce Programı bile TOEFL-IBT sınavını desteklemektedir. Ayrıca alacağınız TOEFL / IELTS sınava hazırlık eğitimi ile bu sınavların öngürdüğü akademik dil becerilerini edinerek yüksek sonuç almayı garantileyin!

Lojistik Çalışanları

Şirketiniz sizden uluslararası standartlara, gelişmelere, sürprizlere hazır olmanızı bekliyor. Bunun için İngilizce biliyor olmanız yeterli değil. Stres ve baskı altında İngilizce’yi akıcı bir şekilde ve mesleki çerçevede konuşabilmeniz ve kullanabilmeniz gerekiyor. Şirketinizin yabancı partnerleri, tedarikçileri veya müşterileriyle zorlanmadan ve çözüm odaklı konuşabilmek için usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’ndaki Konuşma-Dinleme odaklı İngilizce eğitimine hemen başlayın.

İthalatçılar

Çin başta olmak üzere bir çok ülkeden mamul ve yarı-mamul ve işlenmemiş hammadde ithalatı ülkemizde halen ciddi bir sektördür. Buna rağmen ithalat yapan firmaların yetişmiş personel açığı devam etmektedir. Bir çok dış ticaret bölümünün İngilizce hazırlık sınıfı eğitimi sunmaması ve işletme-iktisat mezunu çalışanların İngilizce konuşma becerilerinin yetersiz olması, ithalat sektöründeki İngilizce Konuşma ihtiyacını daha da artırmaktadır. Siz de usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’ndaki Konuşma-Dinleme odaklı İngilizce eğitimine hemen başlayın!

İhracatçılar

Ülkemiz özellikle son 20 yıldır ihracat potansiyeli hızla artan bir profil çizmektedir. Her geçen yıl ihracat hacmimiz artmaktadır. Devlet teşvik ve destekler sunmaktadır. Buna rağmen ihracat yapmakta olan ve ihracata başlayan sektörlerimizde ciddi bir yetişmiş personel eksikliği vardır. Üniversitelerde ilgili bölümlerin yeterli İngilizce eğitimi vermemesi, bu sektörde görev alan işletme-iktisat bölümü mezunlarının İngilizce konuşma becerilerinin yetersiz olması, ihracat sektöründeki İngilizce Konuşma ihtiyacını her geçen yıl daha da artırmaktadır. Vakit kaybetmeden usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’ndaki Konuşma-Dinleme odaklı ve aksan içerikli İngilizce eğitimine hemen başlayın!

Sanatçılar

Sanat kariyer planlarınız arasında yurtdışına açılmak yok mu? Olsa iyi olmaz mı? Bunun için “İngilizce konuşamıyorum, İngilizcem yeterli değil. Vasat konuşmak yeterli değil” diyerek çekinmeyin. Türk-Amerikan ortaklığıyla kurulan usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları Konuşma-Dinleme odaklı ve İngilizce Aksan içerikli olan Genel İngilizce eğitimi ile bu ihtiyacınızı biran önce giderin. İngilizce zaten biliyorsanız, dilerseniz direk İngilizce Aksan eğitimi alın. Sanat kariyerinize kaldığı yerden devam edin.

Müzisyenler

Müzik sektöründe nerede olursanız olun gün gelecek yurtdışına açılma ihtiyacı duyacaksınız. İster vokalist, ister enstrüman çalan, ister aranjman, ister müzik yapımcısı, isterseniz müzik organizatörü olarak meslek icra edin, kariyerinizde dev adımlar atabilmek için yurtdışına açılımlarda bulunacaksınız. Amerikan ortaklığıyla kurulmuş olan usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları, bu adımlarınızda sizin destekçiniz ve yardımcınız olmaya hazır. Gelin ve uluslararası standartlardaki Konuşma-Dinleme odaklı İngilizce eğitimimizden hemen faydalanın!

Ev Hanımları

Biliyoruz; yurtdışı seyahat programları yaparak hayatınızda farklılıklar yapmak, yeni ufuklar edinmek, yeni kültürler tanımak ve kendinizi geliştirmek ve yenilemek istiyorsunuz. Gelin İngilizce Aksan içerikli Genel İngilizce eğitiminize başlayın. Yurtdışı seyahat planlarınızı birlikte yapalım. Hangi ülkeye giderseniz gidin İngilizce konuşun ve Tercümansız İngilizce konuşun.

Modacılar

Mankenler, moda tasarımcıları, stilistler, sahne arkası çalışanlar! Kariyer planlarınız arasında hangi destinasyonlar var? Roma? New York? Paris? Londra? Uluslararası markalarla, firmalarla, mankenler veya tasarımcılarla çalışabilecek derecede İngilizce konuşabiliyor musunuz? Uluslararası arenaya çıkabilmeniz için dünya dili olan İngilizce’yi güzel ve akıcı bir aksanla konuşabilmelisiniz. Türkiye’de İLK ve TEK olarak usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda sunulan İngilizce Aksan Eğitimini alarak İngilizce’yi anadiliniz gibi konuşmaya başlayın!

Oyuncular

Sizce Türkiye’de kaç tane Hollywood filmlerinde oynamış sinema oyuncusu vardır? Yok denecek kadar az. Aşırı derecede rekabetin olduğu sinema sektöründe fark oluşturmak ve Los Angeles’taki Hollywood’a adım atmak istiyorsanız gelin biz size en öncelikli yardımda ve destekte bulunalım. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda Amerikan Aksanı öğrenin.

Hostesler

Göreviniz gereği yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınız oluyor. Sürekli olarak İngilizce konuşmanız gerekiyor. Resmi İngilizce’yi anadiliniz gibi konuşabilmelisiniz. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda tam size göre bir İngilizce eğitimi bulacaksınız. Konuşma-Dinleme odaklı ve İngilizce Aksan Eğitimi içerikli etkili ve eğlenceli bir deneyime hemen katılın!

Pilotlar

Bir ülkeden diğerine tam anlamıyla can taşıyorsunuz. Sürekli yabancı kontrol kuleleriyle bilgi akışı içindesiniz. İngilizce konuşmak ve iletişim kurmak sizin için o kadar hayati değer taşıyor ki, yanlış anlama veya konuşma şansınız yok. Bu yüzden usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları sizin için Amerikalılarla %100 KONUŞMA Garantisi sunuyor. Gelin ve bu ayrıcalıktan siz de faydalanın!

Turist Rehberleri

Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Kanada, İrlanda ve dünyanın hangi ülkesine turist götürürseniz götürün veya dünyanın hangi ülkesinden turist kafileleri gelirse gelsin konuşacağınız dil İngilizce olacaktır. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’na gelin ve akıcı bir aksanla İngilizce konuşmaya başlayın. Turist ağırlama pratikleri yapın.

IT Uzmanları

Geleceğin parlak sektörlerinden biri olan IT(bilişim) giderek bütün sektörleri kapsamı altına almaktadır. Diğer taraftan dünya bilişim teknolojileri ile kendini güncelleyen ve evrensel yenilikleri takip etme kapasitesine sahip yetişmiş personel ihtiyacı giderek artmaktadır. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda Konuşma-Dinleme odaklı Amerikan İngilizcesi öğrenerek dünya yeniliklerine kapılarınızı ardına kadar açın.

Futbolcular

Spor Toto Süper Lig, Bank Asya Ligi veya Amatör Liglerde futbol kariyerini sürdüren futbolcular için Avrupa’ya açılma zamanı ne zaman gelecek? Tabi ki, öncelikle futbolcularımızın orta düzeyde de olsa İngilizce konuşuyor olmaları gerekiyor. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları bu konuda sizin en büyük destekçiniz olmaya hazır. Gelin ve kariyer fırsatları ile karşılaşmaya kendinizi hazırlayın.

Basketbolcular

Hidayet Türkoğlu, Mehmet Okur, Semih Erden, Ersan İlyasova ve Ömer Aşık gibi göğsümüzü kabartan oyuncularımız Türk oyuncular için NBA takımlarında oynamanın rüya olmadığını hepimize gösterdiler. Beko Basketbol Ligi veya diğer alt liglerde oynayan basketbolcularımıza NBA ve Avrupa liglerinin kapılarını açtılar. Gelin siz de basketbol kariyeriniz için İngilizcenizi hazır hale getirin. Türk-Amerikan ortaklığıyla kurulan ilk ve tek dil okulu olan usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda Amerikan Aksanı ile akıcı İngilizce konuşmaya başlayın!

Sporcular

Kariyerinin parlak olduğunu düşünen tüm sporcularımız, usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda Konuşma-Dinleme odaklı İngilizce eğitimi ile Olimpiyat Oyunlarına gitmeye kendilerini hazırlamaktadırlar. Dünya spor etkinliklerini, uluslararası spor organizasyonları ve yabancı spor medyasını tercümansız ve direkt olarak takip etmektedirler.

Uluslararası Öğrenciler

Yurtdışında lise veya üniversite okumaya hazırlananlar veya okumakta olanlar ve bu amaçla TOEFL, IELTS, SAT, ACT, GRE, GMAT gibi sınavlara hazırlananlar için usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda gerekli tüm altyapı ve eğitimler bulunmaktadır. Sınav programlarında tecrübeli dil eğitimcileri ile İngilizce donanımlarınızı artırın.

İlköğretim Öğürencileri

İlköğretim öğrencileri okullarında bir çok ders görmekte ve sadece birkaç saat İngilizce görmektedirler. Ki bu birkaç saat İngilizceleri için asla yeterli olmamaktadır. Çocuklarınızın İngilizce konusunda uluslararası standartta profesyonel bir desteğe ihtiyaçları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz Türk ve Amerikalı dil eğitimcileri eşliğinde İngilizce konuşma, dinleme, okuma, yazma, kelime ve gramer çalışarak hem İngilizce temellerini geliştirirler hem de okul İngilizce derslerine yeterli takviyede bulunurlar. Ayrıca ücretsiz kulüp dersleriyle eksik oldukları dil becerilerini desteklerler.

Lise Öğrencileri

Lise öğrencileri okullarında bir çok dersten sorumlu oldukları ve sadece birkaç saat İngilizce gördükleri için genellikle İngilizceleri yeterli değildir. Diğer taraftan lise sonrası üniversiteye girişte ilk olarak İngilizce hazırlık atlama sınavı ile karşılaşırlar. O yüzden, çocuklarınızın İngilizce konusunda uluslararası standartta profesyonel bir desteğe ihtiyaçları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz Türk ve Amerikalı dil eğitimcileri eşliğinde İngilizce konuşma, dinleme, okuma, yazma, kelime ve gramer çalışarak hem İngilizce temellerini geliştirirler hem de okul İngilizce derslerine yeterli takviyede bulunurlar. Ayrıca ücretsiz kulüp dersleriyle eksik oldukları dil becerilerini desteklerler.

Üniversite Öğrencileri

Kariyere başlamadan önce İngilizce’nizi ilerletmek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak için üniversite yılları en uygun dönemdir. Çalışma hayatının yoğunluğuna başlamadan üniversite hayatınızda İngilizce eğitiminize yatırım yapın. usboston_logo_content.png BOSTON Dil Kursları’nda Konuşma-Dinleme odaklı modern İngilizce eğitimi ile çalışma ve iş dünyasında gittikçe artan İngilizce konuşma ihtiyacınızı karşılayacaksınız. Amerika’daki eyalet üniversitelerinde uygulanmakta olan Konuşma-Dinleme odaklı İngilizce eğitimi ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşun.